Przypominajka Alki

Ty też zasługujesz✨ II ° ❁ ✧ ° ° ✧ ❁ °.

Nie pomijaj siebie….

Osoby, które stawiają potrzeby innych osób na pierwszym miejscu, często uważają, że ich własne potrzeby się nie liczą, że są mniej ważne. Osoby, które przede wszystkim troszczą się o innych, często uważają, że nie zasługują na taką troskę.

Chce Ci przypomnieć, że zawsze byłaś i jesteś ważna i masz prawo do szczęścia..Zasługujesz na miłość i szczęście, na wsparcie, szacunek i troskę. Zasługujesz, żeby spełniać swoje plany i marzenia. Zasługujesz na spokój i odpoczynek.

Zasługujesz, żeby odzyskiwać radość, jeśli ją stracisz po ciosach życiowych.

Życzę Ci szczęścia, miłości, spokoju i spełnienia marzeń, bo Ty też na to wszystko zasługujesz✨🦋

♥️Zrób sobie sama prezent – książki, które przydadzą się każdej kobiecie.

🙌 „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” od 10 miesięcy jest bestsellerem w Empiku – już ponad 18.000 sprzedanych egzemplarzy 🙏 Odkryj, co pomogło wielu kobietom i dziewczynom uciszyć krytyczny głos w głowie, poczuć się wreszcie dobrze ze sobą  i zmienić swoje życie na lepsze.💜 to już trzeci dodruk „POZYTYWEK” 🌸 książki dla każdej kobiety i młodej dziewczyny. „Pozytywki” pomagają radzić sobie z burzami i przeciwnościami, które nieuchronnie przynosi życie. Wierzę, że po przeczytaniu paru stron Ty też szybko poczujesz się lepiej 🙌.Do każdej książki wpiszę moją osobistą dedykację dla Ciebie lub wybranej osoby😘 

Link do zamówienia jest w bio lub wejdź na www.sklep.alinaadamowicz.pl

Udostępnij: