Założycielka

Alina Adamowicz

Cześć. Mam na imię Ala. Obecnie realizuję moją największą pasję, którą jest wspieranie kobiet w uporządkowaniu i rozwijaniu swojego życia.

Jestem certyfikowanym coachem z międzynarodowymi uprawnieniami oraz terapeutką pracującą w oparciu o nurt psychologii pozytywnej.

Przez ponad 17 lat pracowałam także na stanowiskach kierowniczych oraz na poziomie dyrektora zarządzającego w takich organizacjach jak BZ WBK / Santander Universidades, PKO Bank Polski, Credit Agricole. Uwielbiam się uczyć, więc ukończyłam kilka kierunków studiów, w tym moją ukochaną Psychologię Pozytywną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Założyłam Akademię Pozytywnych Kobiet, żeby stworzyć dla jak największej ilości kobiet miejsce, gdzie będą mogły nauczyć się jak dbać o zdrowie swojego umysłu, ciała i duszy w oparciu o nowoczesną wiedzę. Tworzymy miejsce dla wymiany doświadczeń, fajnych spotkań i wzajemnego wsparcia kobiet.

Uwielbiam pomagać kobietom w poprawie ich życia, znajdowaniu szczęścia i spokoju, odkrywaniu swojego celu i prawdziwych pragnień. Uważam, że każda z nas zasługuje na dobre życie, które same możemy sobie stworzyć.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą fajnych dzieciaków, pozytywnym motywatorem dla wszystkich osób wokół mnie, z bogatym doświadczeniem życiowym i po różnych zmianach. Kocham podróże, książki, koncerty, bieganie i narty (i jak mi mąż gotuje!).