Założycielki

Alina Adamowicz

Cześć. Mam na imię Ala. Obecnie realizuję moją największą pasję, którą jest wspieranie kobiet w uporządkowaniu i rozwijaniu swojego życia.

Jestem certyfikowanym coachem z międzynarodowymi uprawnieniami oraz terapeutką pracującą w oparciu o nurt psychologii pozytywnej.

Przez ponad 17 lat pracowałam także na stanowiskach kierowniczych oraz na poziomie dyrektora zarządzającego w takich organizacjach jak BZ WBK / Santander Universidades, PKO Bank Polski, Credit Agricole. Uwielbiam się uczyć, więc ukończyłam kilka kierunków studiów, w tym moją ukochaną Psychologię Pozytywną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Założyłam Akademię Pozytywnych Kobiet, żeby stworzyć dla jak największej ilości kobiet miejsce, gdzie będą mogły nauczyć się jak dbać o zdrowie swojego umysłu, ciała i duszy w oparciu o nowoczesną wiedzę. Tworzymy miejsce dla wymiany doświadczeń, fajnych spotkań i wzajemnego wsparcia kobiet.

Uwielbiam pomagać kobietom w poprawie ich życia, znajdowaniu szczęścia i spokoju, odkrywaniu swojego celu i prawdziwych pragnień. Uważam, że każda z nas zasługuje na dobre życie, które same możemy sobie stworzyć.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą fajnych dzieciaków, pozytywnym motywatorem dla wszystkich osób wokół mnie, z bogatym doświadczeniem życiowym i po różnych zmianach. Kocham podróże, książki, koncerty, bieganie i narty (i jak mi mąż gotuje!).

Nadia Gruszycka

Jestem osobą przedsiębiorczą i kreatywną, dla której biznes jest stylem życia. Edukacja w moim życiu zajmuje pierwsze miejsce, dlatego też większość swojego czasu poświęcam rozwijaniu swojej szkoły językowej SayHello School. W tym binesie stawiam na dynamiczny rozwój, dlatego przez zaledwie kilka lat udało mi się utworzyć kilka fili w Polsce oraz zagranicą między innymi we Włoszech i na Malcie.

Nie lubię się nudzić i stać w miejscu. W swoim życiu mieszkałam w wielu miejscach, ale najlepiej wspominam czas spędzony na studiach w USA.

Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i czerpać z życia jak najwięcej.