Menopauza to nie pauza

To był świetny czas! W ubiegłym miesiącu odbyło się spotkanie w Akademii kulinarnej Let’s GoCook & Szklarnia w Warszawie, na którym fantastyczne kobiety wymieniły się wiedzą, doświadczeniem i dobrą energią. Warsztaty dla kobiet i o kobietach „ Menopauza to nie pauza” przygotowała marka Jasnum.

Pierwszym prelegentem była doświadczona terapeutka i mentorka kobiet Alina Adamowicz, która poprowadziła inspiracyjną dyskusje o menopauzie, jak się do niej przygotować pod względem psychicznym jak i fizycznym. Opowiadała o emocjach, jak nimi zarządzać i jak praktykować pozytywne stany emocjonalne.


W następnej części fizjoterapeutka ginekologiczna Sara Pawluk, opowiedziała o procesie fizjologicznym menopauzy w organizmie, przybliżyła wiedzę roli hormonów. Przedstawiła holistyczne podejściu w terapii struktur dna miednicy łącząc aspekt: anatomiczny, fizjologiczny, strukturalny i psychosomatyczny. 

A na koniec dziewczyny wzięły udział w niesamowitych warsztatach florystycznych z bukietów wazonowych przeprowadzonych przez Katarzynę z ByTheTable, która z wielkim zainteresowaniem mówiła o pielęgnacji kwiatów ciętych, o ich odpowiednim sposobie przygotowania oraz łączenia ze sobą.  Każda uczestniczka stworzyła swój piękny bukiet, który zabrała do domu.


Podziękowania dla Magdaleny Pajkowskiej, moderatorce spotkania oraz Annie Jasińskiej, przedstawicielce marki Jasnum za tak niezwykły kobiecy event, na którym była radość, wzruszenie i świetna energia.

Były z nami cudowne kobiety: aktorka Tamara Arciuch, Ewa Szabatin z mamą i wiele innych wspaniałych dziewczyn.

Akademia Pozytywnych Kobiet

Udostępnij: