Juz 2 grudnia Warszawa Positive NIGHT!

Zapraszamy Was Kochane Dziewczyny ❤️ na grudniowe spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet WARSZAWA POSITIVE NIGHT, które odbędzie się 2 grudnia  w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” w Warszawie! 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎄🎄dajcie sobie najlepszy prezent 🎁czas na rozwój i możliwość spotkania się z pozytywnością. 

Tematem przewodnim spotkania będzie Sukces i Pozytywne Życie! 🦋 

Naszymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety: 

Edyta Pazura @edyta_pazura – Marketing & PR Manager, założycielka marki „Sky & Soul” .

Bianca-Beata Kotoro – psychoseksuolożka, psychoterapeutka,  redaktorka magazynu zdrowotno-lifestyle’owego “Po prostu żyj”, autorka znakomitych poradników dla dzieci i rodziców. 

Alina Adamowicz @alka_positive – założycielka Akademii, doświadczona terapeutka i mentorka kobiet, wykładowca akademicki, autorka i współautorka bestsellerowych poradników “Pozytywki” i “Jak uciszyć krytyka wewnętrznego i uwierzyć w siebie”. 

Karolina Nowakowska @karolina_nowakowska_official – aktorka, certyfikowany coach i trenerka zmiany, autorka inspirującego e-booka “Jak zmienić swoje życie”. 

Joanna Godecka @joannagodecka – psychoterapeutka, coach uważności i autorka wielu poradników, m.in. “Nie odkładaj życia na później”, “Szczęście w miłości”, “Bądź pewna siebie”. 

Agata Nowińska – trenerka pozytywności, certyfikowany coach, prawniczka, wykładowca akademicki 🌸 Spotkanie poprowadzą jak zwykle Alina Adamowicz oraz Karolina Nowakowska 💕 

Obiecujemy ciekawe wystąpienia, super panele z prelegentami i fajne rozmowy. .Zarezerwuj miejsce i dołącz na pozytywne kobiece spotkanie!

✅LINK do wydarzenia: https://app.evenea.pl/event/851632-6/


✅Data: czwartek, 2 grudnia 2021, godz. 18.00 – 21.00 .

✅Miejsce: Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, @alternatywy.art , Warszawa, ul. Indiry Gandhi 9,.

*liczba miejsc ograniczona 

Dla uczestniczek mamy wiele NIESPODZIANEK 🙂 

Czekamy na Was! Do zobaczenia❣️❣️❣️


Grafika: Paulina Barzyk @pavliniak 

Udostępnij: