Jesteś piękna kiedy jesteś sobą

Gala charytatywna na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk “A kogo?”

Podczas IX gali charytatywnej na rzecz fundacji Ewy Błaszczyk “Akogo?” i Kliniki Budzik, zorganizowanej przez magazyn “Businesswoman &Life odbył się wyjątkowy pokaz mody dla kobiet w ciąży.

Honorowym gościem była Ewa Błaszczyk. Pojawiły się również Maja Sablewska, Zofia Ślotała  czy Anna Jurksztowicz. 

Na gali wystąpiły Alina Adamowicz – założycielka Akademii Pozytywnych Kobiet  i Karolina Nowakowska, która współtworzy tą kobiecą inicjatywę.

„Pokaz Niny Basco miał bardzo ważne motto: Jesteś piękna kiedy jesteś sobą. Jest to również jedno z przesłań Akademii Pozytywnych Kobiet, która z przyjemnością objęła patronatem dzisiejsze wydarzenie” – powiedziała Alina Adamowicz. Dodała również – W naszej Akademii uważamy, że kobieta piękna to kobieta pogodzona ze sobą, to kobieta która lubi siebie, swoje ciało, swój uśmiech i ceni swoją indywidualność”. 

Jestesmy stowarzyszeniem, które buduje społeczność kobiet pragnących tworzyć życie swoich marzeń. Przekazujemy kobietom jak polubić siebie, jak wzmacniać poczucie własnej wartości i jak zmieniać swoje życie na lepsze – podkreśliła Karolina Nowakowska.

To był dla nas bardzo wyjątkowy wieczór i dziękujemy Oldze Świechowicz z Firmy Nina Basco za zaproszenie Akademii Pozytywnych Kobiet do tego wspaniałego przedsięwzięcia. 

Oby więcej takich inicjatyw❤️

Udostępnij: