“Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”

„Gdybyś wiedziała, jaką ogromną moc mają słowa, które mówisz do siebie, to nigdy sama byś się nie pomniejszała i nie zatruwała toksycznymi słowami. Krytykowanie samej siebie jest najbardziej destrukcyjnym i osłabiającym nawykiem myślowym.”

W książce „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” dzielę się swoim doświadczeniem terapeutycznym, żeby pomóc każdej dziewczynie i kobiecie uciszyć krytyczny głos w swojej głowie i lepiej radzić sobie z krytyką ze strony innych ludzi. Pokazuję, jak przestać bać się zmiany i uwierzyć w siebie.


Wzięły w niej udział wyjątkowe kobiety – Dorota Wellman, Zosia Zborowska, Honorata Skarbek, Kasia Cichopek, Odeta Moro i Daria Ładocha..Ten kobiecy poradnik zawiera inspirujące historie i ćwiczenia terapeutyczne, które pomogają uciszyć wewnętrznego krytyka i zmienić swoje życie na lepsze✨

Napisałam go razem z moją przyjaciółką, wspaniałą psychoterapeutką Joanną Godecką 👩‍❤️‍👩 Po latach doświadczeń w terapii odkryłyśmy, jak najlepiej sobie z tym szkodliwym wewnętrznym głosem poradzić..💜

Książkę możesz już kupić we wszystkich znanych księgarniach.

Serdecznie zachęcam Ci do kupna naszego poradnika, bo nigdy nie będziesz żałowała, że pozwoliłaś sobie być szczesliwa ✨🦋💫..

Udostępnij: