Warsztat z Psychologii Pozytywnej dla Kobiet – Nr 1 w Polsce!

„Jak poradzić sobie z negatywnymi myślami i wzmocnić pozytywne emocje? Trening pozytywności dla kobiet”

Zapraszamy Was wspaniałe dziewczyny i super kobiety na psychoterapeutyczny warsztat rozwojowy prowadzony przez Alinę Adamowicz, czyli @alka_positive i Zuzannę Grudniak.

Warsztat odbędzie się 24 maja (piątek) w godz. 14.00 – 19.00. Po raz pierwszy w Gdańsku!

O WARSZTACIE

Jest wiele szkoleń i konferencji obiecujących, że nauczysz się, jak osiągnąć sukces, stać się niezależną i odnaleźć szczęście, ale to szkolenie jest inne.
Dzisiaj większość mówców i trenerów proponuje własne systemy, które sprawiły, że zaczęło im się powodzić finansowo albo poradzili sobie ze swoimi słabościami. Możemy zaufać autorom, że ich metody były dla nich dobre, bo mają z nimi osobiste doświadczenie Czy jednak będą dobre dla innych osób?

Z wieloletniej praktyki wiem, że to, co działa na jedną osobę, niekoniecznie będzie dobrą radą dla innej. Doświadczenia jednej osoby, czy nawet grupy osób, nie są wystarczające, żeby stały się sprawdzoną techniką.

Dlatego w swojej pracy opieram się tylko na naukowo potwierdzonych, wieloletnich przekrojowych badaniach prowadzonych przez najlepsze uczelnie i naukowców, które sprawdzam w swojej praktyce pracy z kobietami. To, co pokazuję działa i przynosi szybkie oraz trwałe efekty.

Techniki, które pokażę na Treningu Pozytywności są łatwe do nauczenia – możliwe, że sama z czasem stwierdzisz, że są to najprostsze i jednocześnie jedne z najlepszych zmian, które wprowadziłaś w swoim życiu. Będziemy je na warsztacie ćwiczyć w praktyce.

Jedna z moich klientek, popularna aktorka, która skończyła 42 lat, zaczęła się obawiać, że przestanie dostawać główne role, jeśli nie postara się wyglądać i zachowywać dużo młodziej niż na swój wiek. Ktoś powiedział jej, że dla kobiet po 40 jedynym rozwiązaniem są radykalna dieta i mordercze ćwiczenia oraz imprezowy styl życia. Sugerowano nawet, że powinna zacząć brać różne używki, których zawsze unikała, żeby nie odróżniać się od innych i pokazać, że jest „cool”.

Wykonałyśmy razem trochę pracy, pomogłam jej zmienić przekonania o sobie tak, że zobaczyła siebie, jako silną, pełną energii i możliwości 42-letnią kobietę. Kobietę z doświadczeniem życiowym, znającą swoje mocne strony i rozumiejącą swoje emocje.

Po wprowadzeniu pewnych zmian w myśleniu i wyrobieniu nowych nawyków w stylu życia szybko odzyskała pewność siebie, dostała świetną rolę, w której pokazała, jak wspaniała i seksowna może być kobieta w średnim wieku. Wkrótce stała się jeszcze bardziej popularna.

Inna klientka, młoda dziewczyna, świetnie radząca sobie na studiach i w pracy cierpiała na brak wiary w siebie. Przed pojęciem decyzji miała napady lęku i zjadał ją stres. W dzieciństwie nie była chwalona i doceniana przez swoich rodziców, którzy skupili uwagę na jej bracie, który sprawiał problemy wychowawcze. Uważała, że jest niewiele warta i we wszystkim, co robiła widziała zawsze swoje niedociągnięcia. Czuła, że powinna starać się bardziej. To odbijało się negatywnie na jej związku – była bardzo zazdrosna, co często kończyło się kłótniami i „cichymi dniami”. Bała się, że chłopak, którego bardzo kochała, zostawi ją. Przez to wpadała często w depresyjny nastrój, negatywne myśli kręciły się jej w głowie, jak na karuzeli.

W czasie terapii nauczyła się wyłapywać swoje własne negatywne myśli o sobie i podważać je. Szybko zmieniła przekonania o sobie- zwiększyła poczucie własnej wartości i pewność siebie, co z kolei wpłynęło pozytywnie na jej związek. Zrozumiała, że jej zazdrość wynikała z myślenia, że nie jest warta miłości. Kiedy poczuła, że jest fajną dziewczyną, którą się fajnie kocha, to otworzyła się na zaufanie i przyjaźń w swoim związku. Widziała już, że jeśli zostaną razem to dlatego, że oboje tak będą chcieli, a jeśli się rozejdą, to nie będzie oznaczało, że z nią jest coś nie w porządku, tylko że, po prostu, nie pasowali do siebie. Zrozumiała, że jakość jej życia, będzie zależała od odpowiedniej zmiany swojego stylu myślenia i życia.

DLA KOGO JEST WARSZTAT ?

Czy w twojej głowie uruchamia się czasami jakby karuzela negatywnych myśli i emocji, której nie potrafisz przerwać? Czy masz problem z polubieniem siebie? Czy chcesz wiedzieć, jak podnieść się z porażki życiowej?

Jeśli tak, to naprawdę przyda Ci się ten warsztat.

Dostarczymy Ci wiedzy z psychologii pozytywnej, neuronauki, pozytywności emocjonalnej i nowoczesnych terapii psychologicznych. Pokażemy proste techniki, które sprawią, że zaczniesz być tak samo zainspirowana do zmiany swojego życia, jak moje klientki, bo poznasz strategie, które pozwolą Ci polepszyć jakość swojego życia – psychicznie i fizycznie. I co ważne – szybko.

JAKIE KORZYŚCI ODNIESIESZ Z WARSZTATU?

1. Przećwiczysz jak wyrwać się z karuzeli negatywnych myśli.

2. Dowiesz się jak poradzić sobie z porażką.

3. Nauczysz się jak w kilku prostych krokach zmienić szybko swoje życie na lepsze.

4. Otrzymasz mega dawkę pozytywnej energii, która będzie Cię trzymać przez dłuższy czas.

5. Poznasz siłę pozytywnych emocji i jak je rozwijać.

PROWADZĄCE

Alina Adamowicz jest doświadczonym praktykiem wspierającym kobiety od 20 lat. Alina była mentorką tysięcy kobiet. Przez kilkanaście lat pracowała w bankowości jako dyrektor zarządzająca. Ukończyła specjalistyczne studia min. Psychologię Pozytywną na SWPS w Warszawie oraz certyfikowane międzynarodowe kursy terapeutyczne i coachingowe. Jest terapeutką, business coachem i trenerką pozytywności dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Specjalizuje się w rozwoju pozytywności, wzmacnianiu pewności siebie oraz uwalnianiu od wewnętrznego krytyka, lęku i depresji. Pomaga stanąć na nogi po porażkach życiowych i traumach oraz odnaleźć poczucie sensu w życiu. Jest założycielką Stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet, pozarządowej organizacji, mającej na celu rozwój kompetencji kobiet w życiu prywatnym i zawodowym.

Zuzanna Grudniak od dziecka związana jest z ludźmi i sportem. Trenowała lekką atletykę, marzyła o pomaganiu ludziom i pochłaniała książki psychologiczne. W kwietniu 2017 roku ukończyła Uniwersytet SWPS w Sopocie. Wywalczyła 3 tytuły mistrza polski brazylisjkiego jiu-jitsu.
Po studiach podjęła badania samotnością. Efektem było stworzenie aplikacji PlateWith Mate, która wyszła na rynek pod koniec 2018 roku, co zaowocowało szeregiem artykułów w prasie, wywiadami radiowymi i telewizyjnymi. Aktualnie rozwija aplikację w Polsce i na świecie. Pracuje jako psycholog i instruktor strzelectwa. Jej pasją jest strzelectwo sportowe oraz dynamiczne.

Koszt warsztatu: 179 zł

Termin: 24 maja, godz. 14.00 – 19.00

Miejsce: Sala szkoleniowa w DSTeam, ul. Chałubińskiego 31, 80-807 Gdańsk

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne i dokonanie wpłaty (prosimy o podanie nr telefonu do kontaktu).

adres email: alinaadamowicz.akademia@gmail.com

kontakt telefoniczny: ‪506 403 844‬ (Zuzanna Grudniak)

Dane konta do wpłaty:Alina Adamowicz‪15 1940 1076 5917 8947 0000 0000‬tytuł wpłaty: „imię i nazwisko, Gdańsk”.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą. W warsztacie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie.

Udostępnij: