Przyjdź na wiosenne spotkanie Stowarzyszenia Akademia Pozytywnych Kobiet!

Obiecujemy, że poznasz inspirujące kobiety, które podzielą się swoimi historiami oraz doświadczeniem zawodowym i życiowym: Alinę Adamowicz – doświadczona managerkę, terapeutkę kobiet i business coacha, Justynę Moraczewską – dziennikarkę, szefową działów mody największych magazynów modowych i pisarkę oraz Agatę Sałamaj, czyli Panią Snapchat – jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy środowiska akademickiego wśród młodzieży.

Nasze prelegentki podczas otwartych i szczerych rozmów podzielą się swoimi przeżyciami, lekcjami oraz przemyśleniami o swojej podróży przez życie, priorytetach, sposobach radzenia sobie z przeciwnościami, odnajdywaniu motywacji i poczucia szczęścia.

Stowarzyszenie Akademia Pozytywnych Kobiet

Akademia jest inicjatywą wspierającą rozwój kompetencji kobiet w życiu prywatnym i zawodowym.

Eventy robione przez Akademię przygotowywane są z nadrzędnym celem: nauczenia kobiet optymizmu i pozytywnego nastawienia oraz umiejętności dbania o siebie, o swój umysł, ciało i duszę, poprzez dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, która jest praktyczna i wartościowa.

Inspiracja

Na wydarzeniach Akademii mamy okazję poznać się i posłuchać wspaniałych kobiet, które jednocześnie są zwykłe i niezwykłe, silne i słabe – tak jak każda z nas. I chcą dzielić się z innymi swoimi umiejętnościami, mądrością życiową oraz inspirować do walki o pozytywne życie.

Intencja

Spotkanie Akademii organizujemy w taki sposób, abyśmy mogły poznać się, porozmawiać i faktycznie dać sobie uwagę i wsparcie w rozwoju osobistym. Wierzymy, że za tym przyjdzie spokój wewnętrzny, poczucie satysfakcji życiowej, zawodowej i towarzyskiej. Chcemy tworzyć lepsze społeczeństwo. Wygląda na to, że obecnie tylko kobiety mogą to zrobić.

Data: Piątek, 7 czerwca 2019
Czas: 18:00 – 21:00
Miejsce*: Al. Jana Pawła II 17
Warszawa (Centrum, przy Rondzie ONZ)
Udział: 20 zł

*Liczba miejsc ograniczona

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zgłoś swoje uczestnictwo mailem lub wyślij wiadomość na FB lub IG wraz podaniem swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu do kontaktu.

Adres email: gontarek.izabela@gmail.com

Alina Adamowicz: „Kobiety, które się wspierają są nie do zatrzymania”.

Alina Adamowicz. Terapeutka, mentorka i business coach kobiet pragnących poprawić swoje życie. Poprzednio managerka z kilkunastoletnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach w branży bankowej. Pracuje w oparciu unikalny model terapii pozytywnej. Prowadzi najpopularniejszy profil terapeutyczny na Instagramie @alka_positive. Założycielka Akademii Pozytywnych Kobiet. 

Justyna Moraczewska „Z fascynacją tropię wszystkie przejawy piękna, nie tylko w świecie urody i mody. Dzielę się każdym moim zachwytem – wierzę, że każdego dnia, w najdrobniejszych rzeczach i chwilach można go znaleźć jeśli tylko żyjemy uważnie i z pasją.”

Justyna Moraczewska. Mama, dziennikarka, autorka książki “Kobiety Rakiety. My z Pokolenia z X”, prowadząca blog: justpassion.pl. Była szefową działu mody w magazynie Cosmopolitan i InStyle, stylistką w Elle, współpracowała z Playboy, Maxim, Joy, Gala i Newsweek.

Pani Snapchat: „Wszystkim kobietom życzę odwagi sięgania po nieznane. „-What if I fall? –Oh, but my darling, what if you fly?”

Agata Sałamaj, znana lepiej jako „Pani Snapchat“. Absolwentka filologii polskiej i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy we wrocławskim kręgu uniwersyteckim. Pracuje w Biurze Promocji Uniwersytetu Wrocławskiego i prowadzi jego social media. Pokazuje życie uczelni, odpowiada na pytania studentów i kandydatów. Codziennie obserwuje ją kilkadziesiąt tysięcy studentów. 

 
 FAQ

Czy muszę mieć bilet na wydarzenie?

Spotkanie odbywa się w lokalu budynku przy Al. Jana Pawła II 17, wejście od strony Alei. Budynek jest przy Rondzie ONZ. Świetny dojazd metrem i tramwajami: przystanek Rondo ONZ. Samochód najłatwiej zostawić na parkingu w Złotych Trasach (dojście pieszo: 10 min.)

Jak mogę skontaktować się z organizatorem?

Nie musisz. Wystarczy zgłoszenie mailowe, widomość przez FB lub IG z podaniem imienia, nazwisko i nr telefonu do kontaktu. Płatność 29 zł przy wejściu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, napisz do nas maila lub wyślij widomość przez FB lub IG.

Adres email: gontarek.izabela@gmail.com

Jak dojechać na spotkanie?

Czy jest łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych? 

Tak. Lokal jest na parterze, wejście od ulicy bez schodów i barier architektonicznych.

Czekamy na WAS i zapraszamy!

sAPKa

Udostępnij: