SUPERFACET

Nowy poradnik autorek bestsellerowego „Superzwiązku”! 

Dlaczego kobiety nie potrzebują rycerza na białym koniu, tylko faceta z krwi i kości? Dlaczego często są same? Czy istnieją jeszcze dojrzali, odpowiedzialni mężczyźni? Czy naprawdę tak trudno ich spotkać? Czy rzeczywiście mamy do czynienia z kryzysem męskości? Jakimi prawami rządzi się świat wirtualnych randek? Tak wiele pytań pojawia się w momencie, kiedy kobiety zastanawiają się nad tym, jak znaleźć właściwego mężczyznę. Alina Adamowicz i Justyna Moraczewska stworzyły poradnik dla każdego, kto szuka dobrej miłości. Premiera „Superfaceta już 26 października. 

Poradnik „Superfacet” powstał po to, by z szerszej perspektywy spojrzeć na relacje z mężczyznami. Autorki proponują nowe podejście, oparte na nowoczesnej psychologii miłości i terapii par. Pomaga ono zrozumieć siebie i zauważyć, co naprawdę jest ważne przy wyborze partnera. Możemy dowiedzieć się między innymi, jakie cechy charakteru i umiejętności trzeba rozwijać, żeby stworzyć dobrą relację. 

To lektura dla każdego, kto szuka dobrej miłości. Dla singielek, które nie chcą być same, ale nie godzą się na to, by być z kimkolwiek. Dla kobiet po rozstaniach, które czują się sfrustrowane i marzą o bezpiecznej przystani. Dla tych, które chcą się wyrwać z toksycznej relacji. I dla mężczyzn, którzy będą mogli przejrzeć się w opisanych tu historiach jak w lustrze. Aby lepiej zrozumieć męski punkt widzenia autorki rozmawiają ze znanymi mężczyznami, którzy odsłaniają przed nimi tajemnice swojego świata. 

Przedstawione w tej książce zagadnienia i wprowadzenie zaproponowanych wskazówek w życie, to istotny krok do budowy satysfakcjonującego i przynoszącego poczucie szczęścia związku.

Tę książkę napisałyśmy dla każdej kobiety, która pragnie prawdziwej, dobrej miłości i relacji. Relacji, która pomoże jej osiągać życiowe cele, przyniesie poczucie sensu oraz będzie źródłem namiętności. Ta książka powstała także dla każdej dziewczyny, która doświadczyła trudnych sytuacji przez nieodpowiednich mężczyzn. A może nawet straciła nadzieję na spotkanie odpowiedniego dla niej faceta, który będzie dbał o nią, o siebie i o ich związek. ( fragment z książki)

Udostępnij: