Pozytywki – Alina Adamowicz

„Książkę tę dedykuję każdej kobiecie, która robi, co może, żeby poradzić sobie z problemami, o których nikomu nie mówi”. –  ze wstępu do „Pozytywek”, Alina Adamowicz II ✧ ❊ 💫 ❊ ✧.

W tym roku napisałam dwie książki dla nas, kobiet, oparte na psychologii pozytywnej i moim doświadczeniu terapeutycznym. Mam nadzieję, że staną się dla Ciebie inspiracją do zadbania o swój umysł, o swoje emocje i uczucia. Żebyś lepiej radziła sobie w związku, pracy, wychowaniu dzieci. I szybko zaczęła czuć się lepiej ze sobą. Bo zasługujesz na to.💜

Pełna mojej pozytywnej energii książka „POZYTYWKI” to zbiór 464 porad, spostrzeżeń, refleksji oraz motywujących przesłań. Warto mieć ją przy sobie lub trzymać w pobliżu, żebyś mogła po nią sięgnąć, gdy potrzebujesz i poczuć jej dobrą moc✨ W każdej zamówionej teraz książce wpiszę swoją osobistą dedykację dla Ciebie lub wskazanej osoby😘.💜

Książka „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” jest już w TOP 10 najchętniej kupowanych książek o rozwoju osobistym w Empiku i w TOP 100 najpopularniejszych książek w Polsce 🙌 Wzięły w niej udział wyjątkowe kobiety 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ Dorota Wellman, Zofia Zborowska, Honorata Skarbek, Katarzyna Cichopek, Odeta Moro i Daria Ładocha.

Wraz z Joanną Godecką dzielę się w niej doświadczeniem terapeutycznym, żeby pomóc każdej dziewczynie i kobiecie uciszyć krytyczny głos w głowie oraz lepiej radzić sobie z przeszłością i krytyką ze strony innych ludzi.

🎅🏻🎄🎁 Te książki powinna przeczytać każda kobieta. Pozwól sobie poznać moje sprawdzone porady i skuteczne metody, bo nigdy nie będziesz żałowała, że pozwoliłaś sobie być szczęśliwa.

https://linktr.ee/alka_positive

Pozdrawiam Cię ✨🦋💫 Alka_positive

Udostępnij: