Czas na dziecięcą Radość! – Barbara Grzymkowska Blok

Zbliżamy się do Bożego Narodzenia, jedną nogą każdy z nas jest również w Nowym Roku. Chyba jeszcze nikt nigdy tak nie czekał na nową datę w kalendarzu. Będziemy świętować w różny sposób. Jedni daleko od rodzin, inni w najbliższym gronie. Jedno o co Cię proszę nie pozwól odebrać sobie RADOŚCI! Tak, bo to jest czas na radość. Na dziecięcą fascynację magią świąt oraz przejście w Nowy Rok. Celebruj każdy z tych nadchodzących dni, wyciągaj filiżanki, najlepsze sukienki, pantofle, poleruj kryształowe kieliszki i wznoś toast za nadchodzący „dobry” czas. Jesteś, żyjesz, oddychasz. Dotrwaliśmy niemal do końca tego 2020 roku, który w wielu wymiarach był trudny. Smutny, długi, przesiąknięty wieloma emocjami, których nikt z nas sobie nie wyobrażał. Jednak dotrwaliśmy. Mimo wielu strat. Mimo wielu godzin strachu, choroby, nadziei. Czy to czas na podsumowania? Czyż ten rok nie sprawił, że wiele osób spojrzało na świat i życie zupełnie inaczej? Jak wiele nauczyliśmy się i jak wiele wyciągniemy wniosków zależy tylko od nas. Rok 2021 wygra ten, który się dostosuje, odkryje siebie i doceni siebie. Doceniaj Siebie zatem dziś, by już niebawem powiedzieć sobie dałam radę na tak wielu polach. Nie, nie wypisuj tylko tych największych sukcesów. Zacznij od tych najmniejszych. Te małe rzeczy bowiem przyprowadzają do nas te duże. Przypomnij sobie, ile zrobiłaś, jak ważna byłaś, jak wiele bez Ciebie nie odbyłoby się w życiu innych osób. Doceniaj siebie dziś, by jutro czuć się ze sobą jeszcze lepiej. Być może nie umiesz prosić o pomoc i to może być Twoja słabość. Być może przez to siebie zawiodłaś. Jednak, jeśli już to wiesz to, jesteś tego świadoma proś, jeśli potrzebujesz wsparcia. Razem z bliskimi, których dziś możesz mieć na całej kuli ziemskiej, z nimi osiągniesz wszystko. Ktoś rzuci Ci zdanie kotwicę, wyciągnie rękę, uśmiechnie się. Dostrzec to i wykorzystać musisz w przyszłości. Masz jedną moc, którą możesz wykorzystać. Miłość. To ona zwycięża wszystko. Miłość do siebie, bliskich, natury, do życia i piękna. Zalej to wszystko co masz Miłością. Poświęć ten czas świąteczny by odpocząć i wizualizuj swoje działania. Zacznij snuć swoją nową historię. Magiczną, radosną, pełną cudów. Podejmij Działanie. Nie czekając na to, aż cud sam się stanie. Poświęć uwagę i czas temu co chcesz zaprosić do siebie w Nowym Roku! Twoje życie będzie tak dobre, na ile pozwolisz mu takim być. 

W te Święta życzę Ci byś poczuła magię, ukrytą w lampkach na choince. Byś usłyszała dzwonki w swoim sercu i zaopiekowała się swoim wewnętrznym dzieckiem.

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!! Oraz pełnego działania i twórczości Roku 2021!!

Basia

Barbara Grzymkowska-Blok Szalona, wesoła i energiczna mama czwórki. Z wykształcenia polonistka, która Świat ubiera w słowa, a z zawodu florystka, która upiększa każdą życiową przestrzeń. Po wielu zawirowaniach życiowych postanowiła wspierać Kobiety mentalnie w ich drodze do Pięknego życia – pomaga im rozkwitać po kryzysie, prowadząc warsztaty dla kobiet. Autorka książki powieści „Osobista wojna” oraz „Malowane Życie”, książek o kobietach i dla kobiet. Jest pasjonatką Pięknego Życia, z którego zrobiła własną filozofię. Mieszka we Wrocławiu, cudownym mieście spotkań, ale uwielbia podróże małe i duże.  

fb: https://www.facebook.com/Florysztuka a jej książkę możesz zakupić tutaj, wskakuj do sklepu, bo warto!  https://www.barbaragrzymkowska-blok.pl/ksiazka-malowane-zycie/

Udostępnij: