POKOCHAJ SIEBIE! – Warsztat dla Kobiet

Ostatnie wolne miejsca na weekendowe spotkanie 1-3 października! Kochane Dziewczyny! Domykamy grupę na pierwszy jesienny kobiecy wyjazd z moimi wyjątkowymi warsztatami rozwoju osobistego „POKOCHAJ SIEBIE! TY ZASŁUGUJESZ NA DOBRE ŻYCIE”.

Program będzie pełen motywacji i przydatnej wiedzy psychologicznej i nowoczesnych metod rozwojowych: min:  #WarsztatyAlki z @alka_positive , codzienny poranny rozruchu dla ciała z Jiriną Nowakowską @stepowanie_jirina_nowakowska, warsztat rozwojowy z Karoliną Nowakowską @karolina_nowakowska_official, a potem inspirujące rozmowy, pyszne jedzenie, wspólna zabawa i dużo relaksu.

TO JEDYNY TAKI WARSZTAT W POLSCE, który szybko pomaga zmieniać życie na lepsze! ♥️.

Jeśli chcesz:

– Uciszyć wewnętrznego krytyka

– Odbudować poczucie swojej wartości

– Uwierzyć w siebie na nowo

– Wzmocnić się po traumach

– Zbudować pewność siebie

– Przestać bać się zmian

– Nauczyć się myśleć pozytywnie.

To ten warsztat jest dla CIEBIE!

Jeśli jesteś otwarta na nowe doświadczenia i chcesz spędzić czas w gronie kobiet, w przyjaznej pełnej akceptacji atmosferze, wzmocnić się i poznać swoją moc, nagadać się i pośmiać, to zarezerwuj miejsce, bo warto i nigdy nie będziesz żałowała, że zajęłaś się sobą 🙌.

Na naszych spotkaniach nie ma żadnej presji ani przymusu, więc nie martwcie się tym! Obiecuję za to, że tak naładujesz swoje akumulatory, że zyskasz super moc na kolejne pół roku!.

Spotkamy się już w piątek 1 października po godz. 16.00 w uroczym dworku Reymontówka, 80 km od Warszawy z łatwym dojazdem. To miejsce, gdzie będziesz mogła odpocząć, złapać dystans, odnaleźć w sobie równowagę i spokój wewnętrzny.

Cena obejmuje wszystko: warsztaty, noclegi, wyżywienie i atrakcje..

Wszystkie szczegóły, w tym możliwość rezerwacji znajdziesz tutaj⬇️:.https://app.evenea.pl/event/WarsztatReymontowka102021.

albo napiszcie do nas 😘 do Alki lub Karoliny.

Nigdy o sobie nie zapominaj 💛

Udostępnij: