JAKĄ SIEBIE LUBISZ NAJBARDZIEJ?

Jak to dobrze, że już przyszła! Czuję ją w powietrzu, słyszę w świergocie ptaków. Wiosna‼Mam wrażenie, że w tym roku czekaliśmy na nią jeszcze bardziej niż w ubiegłym. Chyba wszyscy już jesteśmy bardzo zmęczeni tą zimą- dosłowną i w przenośni. 
Dlatego właśnie zdecydowałam, że od pierwszego dnia tegorocznej wiosny jeszcze bardziej wezmę się za siebie.  Nie tylko pod względem aktywności fizycznej, ale przede wszystkim na poziomie zadbania o własną głowę. 
Od dłuższego czasu  chodzi za mną pytanie, którym dziś chcę się podzielić z Tobą. Pytanie, które zdaje mi się być kluczowe w podejmowaniu przez nas decyzji i działań. Jakie? Proste, ale nie oczywiste⤵️
💥JAKĄ SIEBIE LUBISZ NAJBARDZIEJ ❓
To odpowiedź na nie sprawia, że wiemy którą drogą podążać, jakie kroki podjąć, a z jakiej ścieżki zdecydowanie zejść.  
Spróbuj, sprawdź czy zadziała też u ciebie- czy podpowie jak dalej postępować? Przed sobą potrafimy być szczere, wszak chodzi o nasze własne życie❗Siebie nie warto okłamywać. Wsłuchaj się w siebie i decyduj.
Ja rok temu zdecydowałam, że czas pandemii, który nie sprzyja artystom, wykorzystam dobrze. Napisałam motywującego e –booka o zmianie, jeszcze pewniej wkroczyłam na drogę własnego rozwoju osobistego, kończyłam kursy, rozpoczęłam praktykę coachingową. Podjęłam wiele wyzwań, postawiłam sobie cele. Choć ilość obowiązków czasem przytłacza, cieszę się ze swoich wyborów, bo dzięki nim mam w tych trudnych czasach motywację i  napęd do działania. Czuję, że idę naprzód i spełniam się. 
Taką siebie właśnie lubię.❗Z takiej siebie chcę być dumna❗Taka ja chce być zdrowa, silna i w dobrej formie. 
💥Dlatego na  początek wiosny zalecam ‼szczery dialog wewnętrzny, który pozwoli ci zrozumieć jaka jesteś, kim jesteś, czego potrzebujesz i za czym tęsknisz. 
Odpowiedzi mogą cię zaskoczyć, ale w głębi duszy wiesz na pewno, kiedy jesteś  najszczęśliwsza   i wewnętrznie spokojna.
Wiosna to powiew świeżości, to nowe początki-idealny moment, żeby zadbać o siebie. Możesz💪❗
Pozdrawiam, Karolina Nowakowska🧡
#CoachYourselfByKarolinaNowakowska#karolinanowakowskacoaching

Udostępnij: