Gdy tracisz energię…

Jak rozpoznać takie osoby? II ° ❁ ✧ ✨ ✧ ❁ °

– czujesz, że tracisz energię, gdy ich imię wyświetla się na Twoim telefonie,

– wzdychasz zrezygnowana lub bierzesz głęboki oddech zanim odbierzesz telefon od nich,

– Twój nastrój zmienia się na gorszy po rozmowie/wymianie wiadomości..

Co możesz zrobić?

– oddzwoń, kiedy poczujesz, że masz odpowiednie siły i nastrój na rozmowę,

– nie odbieraj, ale poproś, żeby napisali, o co im chodzi,

– nie otwieraj wiadomości do czasu, aż poczujesz, że już jesteś gotowa ją przeczytać,- powiadom, że to nie jest dla Ciebie odpowiedni czas na rozmowę,

– oddzwoń wtedy, kiedy będziesz miała ograniczony czas, np. w czasie drogi do pracy lub na jakieś spotkanie, żeby zmusić samą siebie do szybkiego zakończenia rozmowy.

UWAGA: Nieodbieranie telefonu, nieoddzwanianie lub nieodpowiadanie na widomości może być sposobem stawiania granic. I nie jest to kwestia czy to grzeczne, czy niegrzeczne, lecz jest to czasami po prostu konieczne dla naszego zdrowia psychicznego.

Spokojnego dnia ✨🦋💫 Alka

♥️Zrób sobie sama prezent – książki, które przydadzą się każdej kobiecie..🙌 „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” od 8 miesięcy jest bestsellerem w Empiku – już ponad 15.000 sprzedanych egzemplarzy 🙏.💜 to już trzeci dodruk „POZYTYWEK” 🌸 jest to książka dla każdej kobiety i młodej dziewczyny. „Pozytywki” pomagają radzić sobie z burzami i przeciwnościami, które nieuchronnie przynosi życie. Wierzę, że po przeczytaniu paru stron, Ty też szybko poczujesz się lepiej 🙌.

Do każdej książki wpiszę moją osobistą dedykację dla Ciebie lub wybranej osoby😘 

Link do zamówienia jest w bio lub wejdź na sklep.alinaadamowicz.pl

Udostępnij: