Co się wydarzy jeśli….

To zdjęcie ma prawie 10 lat. Odkąd powstało, w moim życiu zmieniło się wszystko. No, może nie wszystko, ale większość. Przeszłam wiele i zrozumiałam wiele. Te lata to był czas ogromnej pracy nad sobą, czas zmian i czas zyskiwania świadomości na swój temat i na temat tego, co mnie otacza. Dojrzewałam, dorastałam. Jako przyjaciółka, partnerka, potem żona i mama, ale przede wszystkim jako kobieta.


Dziś patrząc na to zdjęcie widzę dziewczynę, która w widoku morza, jego szumie i spokoju szuka dla siebie wskazówek. Wierzy, że w odpowiednim czasie na horyzoncie pojawią się odpowiedzi.
Do teraz uwielbiam patrzeć na morską toń. Zawsze przynosi ukojenie, dodaje spokoju wewnętrznego i sił. Plaża i morze mnie ładują. Słońce dodaje wiary, energii i daje motywację do działania na długi czas. Nie każdy to rozumie. Dziś wiem, że nie musi i że wcale mi na tym nie zależy. Dlaczego? Bo to mnie ma się podobać i to ja mam mieć z tego powodu lepszy humor.


Jeśli masz to szczęście, że wiesz, co cię cieszy, co sprawia, że czujesz się dobrze, że odpoczywasz- rób tego jak najwięcej i nie oglądaj się na tych, którym to nie odpowiada. Nie musisz się z tego tłumaczyć i nie pozwól sobie tego odebrać. Ty sama o siebie zadbaj. Kiedy będziesz ze sobą szczęśliwa, inni też będą się dobrze czuć w twoim towarzystwie. Pamiętaj.

Co się wydarzy, jeśli zaczniesz robić więcej tego, co sprawia ci przyjemność?


Spokojnego dnia 🦋Karolina Nowakowska 


#coachyourselfbykarolinanowakowska

Udostępnij: