Pora Roku Życia – Barbara Grzymkowska Blok

Pora Roku Życia. Wrzesień.

Witaj! Z Jesienią przychodzę do Ciebie, w darze przynoszę swój pierwszy felieton w Akademii Pozytywnych Kobiet. Jeśli mnie jeszcze nie znasz to spokojnie, jestem pewna, że to nadrobimy. Jestem Basia, Pozytywna Kobieta, Matka Czwórki, Pisarka dla Kobiet. Wymyśliłam sobie, że będę tudo Ciebie pisać z uwzględnieniem pór roku, tak byś nie miała już nigdy wątpliwości, że świat jestmagiczny, kolorowy i zmienny.

Moja „Pora Roku Życia” jest właśnie we wrześniowych szybkich porankach, okalanych mgłą, smaganych wiatrem, z ochotą na powolne spacery z pracy do domu, z energią na grzybobranie. Jestcała we wrzosach. Wrzesień dla mnie to magiczny miesiąc i o wiele bardziej niż styczeń, jest miesiącem początku.

To na wrzesień planuję zwykle swoje nowe projekty biznesowe, zaczynam też jakieś ciekawe formy edukacji. Więcej we wrześniu czytam niż piszę, ale przede wszystkim otwieram się na nowe, bo we wrześniu możesz wszystko zacząć od nowa. Jak dzieci szkołę. Choć już bez plecaka i zeszytu, dziś masz pewnie w zanadrzu piękne notatniki oraz telefon z aparatem.

Dziś chciałabym Cię zaprosić do zabawy. Poświęć na to jeden dzień. Weź aparat do ręki i zrób tysiąc zdjęć. Nie? To chociaż sto. Nie masz czasu? No dobra zrób minimum dziesięć zdjęć, na których będzie to co kochasz, co lubisz, co Cię uszczęśliwia. Potem zrób z nich kolaż i miej zawsze przy sobie w telefonie. Wyślij te obrazy do najbliższych, do przyjaciółki, męża, siostry, brata. Udostępnij na swoimwolu, na Insta. Dziel się dobrem, energią, pięknem. Rozmnażaj to co kochasz.

Po co? Jeśli to zrobisz skumulujesz w jednym miejscu same dobre, energetyczne dla Ciebie obrazy.Patrząc na nie podczas złych chwil będziesz poprawiać sobie zdjęciami humor i podnosić swoją energię. Jeśli wybierzesz bliskie twemu sercu momenty dnia, zawsze poczujesz w nim ciepło, aproblemy będą blednąć. To pozwoli Ci się wyciszyć, uspokoić i spojrzeć na problem inaczej. Z dystansu i z poziomu serca. Przyjdą dobre rozwiązania. Zobaczysz i poczujesz.

Dlatego działaj! Dla siebie!!
Do zobaczenia za dwa tygodnie!

Barbara Grzymkowska-Blok

Szalona, wesoła i energiczna mama czwórki. Z wykształcenia polonistka, która Świat ubiera w słowa, a z zawodu florystka, która upiększa każdą życiową przestrzeń.

Po wielu zawirowaniach życiowych postanowiła wspierać Kobiety mentalnie w ich drodze do Pięk- nego życia – pomaga im rozkwitać po kryzysie, prowadząc warsztaty dla kobiet.

Autorka książki o Kobietach i dla Kobiet „Osobista wojna”, napisanej na kanwie własnej historii.Obecnie pracuje nad drugą książką “Malowane życie”, której premiera już jesienią 2020 roku!!Jest pasjonatką Pięknego Życia, z którego zrobiła własną filozofię.
Mieszka we Wrocławiu, cudownym mieście spotkań, ale uwielbia podróże małe i duże.

Basię znajdziecie tutaj:

www: https://florysztuka.blogspot.com

fb: https://www.facebook.com/Florysztuka
a jej książkę możesz zakupić tutaj, wskakuj do sklepu, bo warto!https://www.barbaragrzymkowska-blok.pl/sklep/page1image24720page1image24880page1image25040

Udostępnij: