Pozytywki

“Nigdy nie oceniaj ludzi po ich przeszłości. Ludzie się uczą. Ludzie się zmieniają. Ludzie idą do przodu. Tak jak ja i Ty” – fragment mojej książki Pozytywki.

Nie będę oceniała Cię tylko po Twojej przeszłości, bo ja też nie chcę, żebyś oceniała mnie po mojej. Nauczyłam się wiele od tamtego czasu, zmieniłam się, poszłam przez życie swoją drogą. Tak jak i Ty II ✧ ❊ 💫 ❊ ✧.

Niektórzy nie zmieniają się, ale to nie powód, żebym z góry oceniała ich tylko po przeszłości, której już nie ma. Inni zmieniają się – na lepsze lub na gorsze – dlatego nie będę z góry oceniała ich po przeszłości – zobaczę kim teraz są.To jedna z podstaw psychologii humanistycznej – nurtu, który kocham i w którym pracuję – spojrzenie na każdego z osobna i przekonanie, że ta najgłębsza warstwa osobowości człowieka jest pozytywna, zmierzająca naprzód i dążąca do rozwoju✨.

💜 Moje Kochane, wykupiłyście w ekspresowym tempie cały pierwszy nakład „POZYTYWEK” 😍 Dostałam już z drukarni kolejny i już jest tak dużo nowych zamówień – cieszę się i dziękuję z głębi serca😘 „POZYTYWKI” zaczęły się od porad i spostrzeżeń życiowych, które zapisywałem dla moich córek, żeby wskazać drogę dla ich umysłu i serca. I tak, z czasem, powstała pełna pozytywnej energii książeczka – zbiór 464 moich rad, odkryć i refleksji. Warto trzymać ją przy łóżku, żebyś mogła po nią sięgnąć w każdej chwili, gdy potrzebujesz poczuć dobrą, uspokajającą moc✨W każdej zamówionej książce, jeśli zechcesz, wpisuję osobistą dedykację dla Ciebie lub wskazanej osoby😘.

Książkę zamówisz na stronie sklep.alinaadamowicz.pl 

Chcę Ci powiedzieć, że nigdy nie będziesz żałowała, że pozwoliłaś sobie być szczęśliwą. Alka

#pozytywki #krytykwewnetrzny #książki.#alinaadamowicz #terapeutka #psychologiapozytywna

Udostępnij: