Kobiece Ścieżki Zdrowia w Legnicy

„KOBIETY RAKIETY”

Takie moje wspomnienie z uroczej Legnicy.

Pod koniec listopada brałam udział w konferencji “Kobiece Ścieżki Zdrowia” – był to POZYTYWNY LIVE ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA

JAK WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ  PSYCHICZNĄ,

ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ W TRUDNYCH CZASACH.

Ponieważ z tego co zrozumiałam, to nie będą warsztaty, a raczej rozmowa, którą poprowadzi razem z Tobą moja szefowa.

Polki na ostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o samoocenę. Na naszych terapiach to codziennie widać. 

Pierwszym krokiem do zbudowania dobrej samooceny jest uciszenie we własnej głowie głosu, który nam szkodzi i mówi, że nie jest dość dobra, nie dość mądra, nie ładna, często mówi, jesteś beznadziejna, jesteś do niczego, nie zasługujesz na awans, źle wyglądasz, nie dasz rady, nie zasługujesz na dobry związek. I często tak jest że właśnie my same jesteśmy dla siebie najsurowsze. Przeważnie nasze opinie na swój temat, nie są zgodne z faktami. Smutne jest to, że często siebie nie doceniają. Dlatego warto popracować nad sobą, aby ten głos uciszyć. WK cały czas podcina nam skrzydła. 

Zależało nam aby zaprosić do tej książki kobiety szczere w tym co robią, autentyczne i które pozytywny wpływ na inne kobiety. Każda z naszych rozmówczyń jest inna, w różnym wieku i z różnych profesji. Jednak jedno ich łączy, wierzą siebie, są piękne i niezwykłe od wewnątrz i osiągnęły w życiu sukces. 

Warto zbudować nowy styl myślenia na swój temat i nowe nawyki, oparte na faktach, które będą cię wspierać. Celem każdej z nas powinno być traktowanie siebie z szacunkiem i miłością. 

Pozdrawiam, Alina Adamowicz

Link do tego wydarzenia:

Udostępnij: