Jeśli nie pójdziesz do przodu, zawsze będziesz w tym samym miejscu

Kolejne fantastyczne spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet za nami!

Spotkanie poprowadziła założycielka Akademii Alina Adamowicz – senior menedżer, terapeutka, certyfikowany coach i trenerka, która pomaga kobietom w ich rozwoju na poziomie osobistym, biznes i executive oraz wspiera w problemach mentalnych.

Jedną z kobiet, która nie stoi w miejscu to Gruszycka Nadia, współzałożycielka stowarzyszenia. Jak mówi: „kocha życie, ludzi i podróże”. Jest założycielką międzynarodowej szkoły językowej SayHello. W ciągu zaledwie kilku kat otworzyła kilka filii swojej szkoły w Polsce i na świecie, między innymi we Włoszech i na Malcie. Studiowała i mieszkała przez kilka lat w Stanach Zjednoczonych. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

A gościem specjalnym była Zuzanna Grudniak, która przyjechała do nas z Gdańska. Zuza jest z wykształcenia psychologiem, to trzykrotna mistrzyni Polski w jiu-jitsu i twórczyni aplikacji PlateWithMate. Kocha strzelectwo sportowe, uwielbia czytać książki i podróżować. Jej rada dla innych kobiet: „Nie bójcie się próbować, bo kto nie próbuje – nie pije szampana”.

Przez całe spotkanie towarzyszyło nam nasze motto: „Gdy kobiety się wspierają, są nie-do-zatrzymania”.

Pozdrawiamy i czekamy na kolejną edycję!

sAPKa

Udostępnij: