Droga do zmiany

Jestem dumna z nas – kobiet. Nie poddajemy się i wciąż sięgamy po więcej. Czasem jest trudno, bo bierzemy na siebie za dużo, ale coraz świadomiej walczymy o siebie. 

Droga do zmiany wymaga od nas determinacji,zaangażowania i konsekwencji. wymaga też sporo pracy. Często zapominamy, że na tej drodze nie jesteśmy same. Są wokół nas osoby, które z radością wesprą nasz starania, pomogą. Nie myślimy o tym, wciąż przekonane, że wszystkiego musimy dokonać same. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę i pomyśleć czego potrzebujemy? Jakie wsparcie jest ci potrzebne, by łatwiej zrealizować postawiony sobie cel? Co ci ułatwi drogę? Umiesz to nazwać?Kiedy już się dowiesz, czego potrzebujesz, co może ci pomóc w zmianie, zastanów się kto może ci takie wsparcie dać. Pomyśl od kogo potrzebujesz wsparcia, kto może okazać się pomocny?

Nie szukaj na siłę, ale szukaj spokojnie. Przeanalizuj osoby jakie masz wokół siebie i sama przed sobą odpowiedz na pytanie, czyje wsparcie może okazać się nieocenione w twojej drodze do zmiany.


Jestem pewna, że te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Bądź dla siebie dobra, daj sobie pomóc 🙂 Nie ma w tym nic złego, a twoje otoczenie może mieć szansę się wykazać. Spójrz na to z tej strony.


Spokojnego dnia Karolina Nowakowska

Udostępnij: