Ambasadorki

KAROLINA NOWAKOWSKA

Aktorka, wokalistka, coach, trenerka zmiany. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła jako sześciolatka w programie TVP pt. “Domowe przedszkole”. W wieku dziesięciu lat zagrała główną rolę w teatrze telewizji pt. “Portret słabego pianisty”. Od  2006 r. związana z warszawskim teatrem Komedia. Wcześniej ze sceną Państwowego Teatru Żydowskiego, a także Teatrem Kamienica. Obecnie można ją oglądać w spektaklu „Seks, miłość i podatki” oraz „Zaręczony PogrąŻony” na deskach stołecznej Komedii. Finalistka IV edycji programu tv “Jak Oni Śpiewają”. Z muzyką związana od najmłodszych lat. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Warszawie. Popularność przyniosła jej rola Olgi  w serialu “M jak miłość”, choć można ją było oglądać w wielu produkcjach, m.in. : „Samo życie”,  „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej” czy w filmie „Randka w ciemno”. Mistrzyni Polski i Republiki Czeskiej w stepowaniu. Absolwentka dziennikarstwa i podyplomowych studiów z zarządzania kulturą. Felietonistka. Pisała dla magazynu „Imperium Kobiet”, a obecnie jej teksty można znaleźć w magazynie zdrowotno-lifestyle’owym „Po prostu żyj” (gdzie w dziale „Poezjoterapia” pojawiają się także wiersze jej autorstwa). Jej felietony można też znaleźć w każdą środę na profilu Akademii Pozytywnych Kobiet, której jest współtwórczynią. Spełniona mama i żona. 

ZUZANNA GRUDNIAK

Psycholożka i trzykrotna mistrzyni Polski w jiu-jitsu, twórczyni aplikacji PlateWithMate. Od dziecka, jej życie związane było z ludźmi i sportem. Grała w piłkę ręczną, uprawiała lekką atletykę. W liceum zakochała się w sztukach walk. Taekwondo, bjj, judo. Od zawsze chciała pomagać innym, aby ludziom żyło się lepiej. Ukończyła SWPS w Sopocie. Łącząc treningi z nauką, udało się jej wywalczyć 3 tytuły mistrza polski brazylisjkiego jiu-jitsu. Po studiach, co raz bardziej interesowało ją zagadnienie samotności wśród ludzi. Zaczęła mocno interesować się tym tematem, badaniami, środowiskiem i w ten sposób pojawił się pomysł stworzenia aplikacji PlateWithMate. Aplikacja wyszła na rynek pod koniec 2018 roku, od tego czasu ukazało się wiele artykułów na ten temat, 3 wywiady radiowe oraz wywiad w telewizji. Aktualnie jest skoncentrowana na rozwoju aplikacji w Polsce i na świecie. Kocha strzelectwo sportowe, uwielbia czytać książki i podróżować.

JOANNA GODECKA

Autorka wielu książek “Bądź pewna siebie”, “Nie odkładaj życia na później”, “Szczęście w miłości”, “Jak uciszyć wewnętrznego krytyka”. Psychoterapeutka, life coach, konsultantka i komentatorka zagadnień związanych z rozwojem osobistym. Ukończyła IV stopniowe Seminarium Collina P. Sissona z tytułem Praktyka Integrującej Obecności, a także Nową Szkołę Oddechu z tytułem Diploma Master Practicioner. Pracuje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR oraz International Association of Coaching w Maryland (USA). Ma w domu 4 psy i 3 koty, jest wegetarianką i kocha książki.

KATARZYNA PERKA

Właścicielka lekkiego pióra, pogodnego spojrzenia na życie i dwóch kotów – Salema i Juranda. Zakochana w rodzinie, przyrodzie i tym, co piękne w drugim człowieku. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim, rozpoczęła pracę zawodową w dużej agencji płatniczej, gdzie od ponad 18 lat jest blisko ludzkich spraw, otaczając opieką socjalną pracowników firmy i ich rodziny.  Mocne strony Kasi – otwartość i akceptacja drugiego człowieka – stały się początkiem wielu niezwykłych rozmów, które jak się okazało są bardzo potrzebne w zabieganym świecie i mogą mieć wręcz terapeutyczną moc. Kiedy usłyszała o Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i jej założeniach, poczuła niezwykły potencjał tego nurtu. Dziś jest już po ukończonym pierwszym i drugim stopniu TSR, a także po warsztatach z metody Kids Skills. Dzięki połączeniu zdobytych umiejętności z wrodzoną empatią i pasją może pomagać dziś dorosłym i dzieciom w szukaniu rozwiązań oraz realizacji ich celów. Prywatnie lubi spędzać weekendy nad Narwią, gdzie natura jest łaskawa a ludzie pełni serca.

NATALIA CHODOROWSKA – KARAMON

Z wykształcenia pedagog i terapeuta. Z zamiłowania instruktor pole dance i pilates. Właścicielka studia Pole Dance w małym mieście. Twórczyni koncepcji ruchem z wykorzystaniem rur do pole dance Pole Therapy. Prowadząca warsztaty treningowo- terapeutyczne “siła kobiecości” oraz sesje terapeutyczne dla kobiet. Prywatnie mama 8 letnich bliźniaczek, miłośniczka zwierząt, aktywnego spędzania czasu i  kryminałów. Kochająca słońce wegetarianka. Pasjonatka psychologii sportu.