Ambasadorki

Aleksandra Rzyczniak

Skuteczny, empatyczny i kreatywny w poszukiwaniu rozwiązań menedżer, business coach oraz trener. Posiada dwudziestoletnie doświadczenia w zarządzaniu zespołami. Przez wiele lat odpowiedzialna za coaching i rozwój podległych pracowników. Obecnie projektuje i prowadzi indywidualne oraz grupowe sesje coachingowe. Pracuje z pasją i wiarą w wyzwalanie potencjału jednostek oraz zespołów. W ramach swojej firmy „Lepiej” doradza i sprawia, że ludziom jest lepiej. Jej pasją jest żeglarstwo morskie. Uwielbia uczucie kiedy jest na jachcie na środku morza. Jak sama mówi: „Tam czas płynie inaczej, to natura dyktuje warunki, a my mamy możliwość poznać siebie i oderwać się od tego co zostało na lądzie. Rejsy morskie są wspaniałym sposobem na poznanie własnych możliwości, budowanie odporności i odkrycie jak wiele możemy dać innym i od innych otrzymywać”.

KAROLINA NOWAKOWSKA

Aktorka teatralna, filmowa, wokalistka, konferansjerka.  Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła jako sześciolatka w programie TVP pt. “Domowe przedszkole”. W wieku dziesięciu lat zagrała główną rolę w teatrze telewizji pt. “Portret słabego pianisty”. Od  2006 r. związana z warszawskim teatrem Komedia. Wcześniej ze sceną Państwowego Teatru Żydowskiego, a także Teatrem Kamienica. Obecnie można ją oglądać w spektaklu „Seks, miłość i podatki” oraz „Zaręczony PogrąŻony” na deskach stołecznej Komedii. Finalistka IV edycji programu tv “Jak Oni Śpiewają”. Z muzyką związana od najmłodszych lat. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Warszawie. Popularność przyniosła jej rola Olgi  w serialu “M jak miłość”, choć można ją było oglądać w wielu produkcjach, m.in. : „Samo życie”,  „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej” czy w filmie „Randka w ciemno”. Mistrzyni Polski i Republiki Czeskiej w stepowaniu. Absolwentka dziennikarstwa i podyplomowych studiów z zarządzania kulturą. Felietonistka. Pisała dla magazynu „Imperium Kobiet”, a obecnie jej teksty można znaleźć w magazynie zdrowotno-lifestyle’owym „Po prostu żyj” (gdzie w dziale „Poezjoterapia” pojawiają się także wiersze jej autorstwa). Jej felietony można też znaleźć w każdą środę na profilu Akademii Pozytywnych Kobiet, której jest współtwórczynią. Spełniona mama i żona. 

Zuzanna Grudniak

Psycholożka i trzykrotna mistrzyni Polski w jiu-jitsu, twórczyni aplikacji PlateWithMate. Od dziecka, jej życie związane było z ludźmi i sportem. Grała w piłkę ręczną, uprawiała lekką atletykę. W liceum zakochała się w sztukach walk. Taekwondo, bjj, judo. Od zawsze chciała pomagać innym, aby ludziom żyło się lepiej. Ukończyła SWPS w Sopocie. Łącząc treningi z nauką, udało się jej wywalczyć 3 tytuły mistrza polski brazylisjkiego jiu-jitsu. Po studiach, co raz bardziej interesowało ją zagadnienie samotności wśród ludzi. Zaczęła mocno interesować się tym tematem, badaniami, środowiskiem i w ten sposób pojawił się pomysł stworzenia aplikacji PlateWithMate. Aplikacja wyszła na rynek pod koniec 2018 roku, od tego czasu ukazało się wiele artykułów na ten temat, 3 wywiady radiowe oraz wywiad w telewizji. Aktualnie jest skoncentrowana na rozwoju aplikacji w Polsce i na świecie. Kocha strzelectwo sportowe, uwielbia czytać książki i podróżować.

Joanna Godecka

Autorka wielu książek “Bądź pewna siebie”, “Nie odkładaj życia na później” i “Szczęście w miłości”. Terapeutka, life coach, konsultantka i komentatorka zagadnień związanych z rozwojem osobistym. Ukończyła IV stopniowe Seminarium Collina P. Sissona z tytułem Praktyka Integrującej Obecności, a także Nową Szkołę Oddechu z tytułem Diploma Master Practicioner. Pracuje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR oraz International Association of Coaching w Maryland (USA). Ma w domu 4 psy i 3 koty, jest wegetarianką i kocha książki.